18 C
Skopje
August 13, 2018
Informacione Rajoni dhe Bota

​Jeni të sëmurë nga xhelozia? Këto 5 gjëra do t’ju shpëtojnë!

Ekspertët, sipas intv.al  kanë renditur disa këshilla si ta shmangni xhelozinë dhe të jetoni të qetë shpirtërisht me partnerin tuaj.
 

Burimi i lajmit

Artikuj të ngajshëm

Këto janë aktivitetet kryesore për shënimin e 17 vjetorit të MO-së

shprehja

“Eskalon” Shpend Ahmeti për festivalin në Gërmi, përplaset me qytetarë në rrjete sociale

shprehja

Më thuaj si e mbledh grushtin të të them çfarë personaliteti fsheh

shprehja