5 orë para vrasjes, viktima poston status kundër deputetit Halimi (FOTO)

5 orë para vrasjes, viktima poston status kundër deputetit Halimi (FOTO)

Labi sëmuret, përjeton ndër dhimbjet më të mëdha që dikush mund të ketë
Për 28 nëntor, Shkupi Gym surprizon (FOTO)
Ozil befason të gjithë, kalon te gjiganti i Series A
Shkupjan keni kujdes si drejtoni makinën, ja pse

Djë në Çair të Shkupit, në orët e mbrëmjes, rreth orës 22:00, është vrarë Ismet Arifi-Koka nga persona akoma të panjohur, njofton shprehja. Përvëç një të vrari, kishte edhe një të plagosur në vendin e ngjarjes, që është familjar i viktimës.
Por, para se të ndodhë kjo tragjedi, viktima ka postuar një status të ashpër, plotë kritikë, të lidhur me rastin e Kumanovës, burgosjen e ish-luftëtarëve të UÇK-së, ndalesën për të hyrë në Maqedoni të plotë ish-luftëtarëve dhe për ngjarjen më të fundit se si deputeti Ejup Halimi nga rradhët e BDI-së, ka marrë të fejuarën e shokut të tij, njofton shprehja. Aty ceket se burimi i kësaj fuqie të deputetit është Nikolla Gruevski.

Shprehja.com ju sjellë postimin e plotë, të pacenzuruar të viktimës. disa orë para vdekjes:
“Reagoj Edhe Une . Agim Musshabanaj . Per Ejup Halimin .. Ejup Pse ITradhtove Shokt E Idealit . Pse Disa Shok Jon Mas Teje Athua Qe Jauki Shti Friken Me Gruevskin . Pse Disa Shok Te UÇKs Jon Ne Burgje Athua Se Nuk Te Perkrahen Ty ejup . Pse Disa Shok Tjer Nuk Guzojn Meardh Ne Ilirid . Svin Puna Jote Se Ishtin Ne Burg Ti E Ali Antiqi . Veq Se Sjon Perkras Te Juve Te BDI.s…..Ejup Prom Emora Nje Thirrje Nga Ni Person . Me Emrin . H..Ti Enje Kush Esht Disa Shok Ton Enjohin At Person .. Dhe Metha Ejupi Meka Tradhtuar . Ithash Qfar Tradhtije Teka Bo Ejupi . Metha Ejupi Makamarr Te Fejuren Time Se Isha Nje Vit Me At Vajz I Fejuar Dhe Gati Perdit Rrisha Me Ejupin Dhe Fejumen Time Se Sod Ejupi Eka Gru ..Une Si Besova Ati Personit Dhe Aj Miceki Shum Emra Te Cilet Jon Shok Ton Neket Foto . Dhe I . Bera Pytje ..Dhe Shokt Ton Methan Esht Shum Evertet Se Ejupi Eka Pre Ne Buk Tevet Shokin . Jakamarr Te Fejuren . Dhe Efejurae ..H.. Esht Edhe Vajza E Ish Kryetarit Te V . S..D..Ktu E Vertetova 100 Perqind Se Ti Ejup Je Nje Bes Prem .. Ejup Tekne Shiptaret Thojn . Njeriu Kon Eprek Ne Moral Aj Njeri E Tradhton Kombin Evet.. Kshtuqe Ti Ke Prek Ne Moral Te Shokit Tend .. Dhe Ti Ejup Je Anti Kombtar ..”/shprehja.com

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.