7 ditë pa nam pa nishan, Tetovarit i ka humbur gruaja 24 vite më e re

7 ditë pa nam pa nishan, Tetovarit i ka humbur gruaja 24 vite më e re

E uroi për detyrën, Trump i përgjigjet Ramës. Ja çfarë i thotë
TRANSPORTI PUBLIK FALAS NË SHKUP
BASHA: Jap dorëheqje
DnV: PAN 36.9%, LAA 26.2% dhe Vetëvendosje 24.7%

Pardje rreth orës 09:50 në Stacionin Policor Tetovë, S.R. (74) nga Tetova ka paraqitur se më 03.08.2017 rreth orës 10:00 nga shtëpia ka dalë gruaja e tij M.R. (50) për të shkuar në tregun e Tetovës dh nuk është kthyer, informojnë nga MPB, njofton Portalb.mk.

“Gruaja e humbur nuk ka qenë e kapshme as në telefonin celular, po ndërmerren masa për gjetjen e saj”, thonë nga MPB.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.