Adelina Berisha shfaqet “hot” në bikini (FOTO)

Adelina Berisha shfaqet “hot” në bikini (FOTO)

Biznesmeni shqiptar, supervetura e tij dhe modelja e njohur – pjesë e klipit të muzikantit anglez të xhiruar në bregdetin shqiptar (Foto/Video)
Xhesika largohet nga Kosova, poston foto të nxehtë nga…
Dëbohet nga mbrëmja e maturës, shkaku i fustanit! (FOTO)
Getoar Selimi dedikim të veçantë për nusen e tij (FOTO)

Këngëtarja Adelina Berisha i habit fansat e saj me pamjen.

Ajo pas lansimit të këngës së saj të re, po shijon pushimet e saj, shkruan arbresh.info.

Këtë e ka bërë të ditur vetë ajo në rrjetin social Instagram. Adelina ka postuar disa fotografi  në të cilat shfaq shumë mirë format e saj trupore.

Adelina Berisha ka pozuar në bikini të bardhë, e që nuk ka shumë vend për diskutim./Arbresh.info

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.