Mevlan Adili nga Aradi rumun, në Shkëndijë. Ja detajet

Mevlan Adili nga Aradi rumun, në Shkëndijë. Ja detajet

Incident i armatosur në komunën e Haraçinës, gjuan kushëririn me “kallash”
Ekskluzive/ Vesel Memedi dhe Gëzim Ostreni kokë më kokë, çka po ziejnë (FOTO)
Gjashtë persona të lënduar në një aksident në Maqedoni
Mickosko thotë se do ta kthejë bustin e Qosetos

Shkëndija startoi fazën përgatitore të dimërit, ndërsa në grumbullimin e parë të pranishëm ishin tre fytyra të reja. Mbrojtësi Mevlan Adili, porteri Seladin Mustafi dhe mesfushori Sabit Bilalli janë tre aktivizimet e reja të Shkëndijës.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.