Ahmeti takon Zaevin

Ahmeti takon Zaevin

Tetovari i bie me grusht policit në Tetovë, ja çka ndodhi pastaj
Besa dhe Aleanca të gatshme për bashkëpunim në zgjedhjet lokale (Video)
Ky është prokurori Burimi Rrustemi që e zgjidhi rastin “Sopoti” (FOTO)
Skenari serb: duhej të vritej Sela dhe të provokohej luftë, ja detajet ?!

Kreu i BDI-së Ali Ahmeti në këto momente është duke zhvilluar takim me liderin e LSDM-së Zoran Zaev në selinë e LSDM-së por deri tani nuk ka detaje të tjera mbi atë se për çfarë diskutohet.

Së fundmi, LSDM ka qëndruar e heshtur duke mos komentuar kushtet e vendosura nga partia e Ahmetit për formimin e Qeverisë.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.