Akomodim turistik falas për të gjithë ata që do të shikojnë ndeshjen e Super Kupës në Shkup

Akomodim turistik falas për të gjithë ata që do të shikojnë ndeshjen e Super Kupës në Shkup

Këta emra janë propozim i Zaevit për ministra në Qeverinë e re
Nuk do ta besoni se ma çfarë pistolete është tenuar vrasja e ish ministrit Todorov (FOTO)
Familjari i të dënuarit në rastin “Monstra apel Zaevit: Vendos gishtin në kokë, premtove drejtësi (VIDEO)
E kuptoi se gruaja po e tradhtonte, prandaj përgatiti një plan – pastaj e qëlloi për vdekje atë dhe të dashurin e saj

Një iniciativë qytetare është marrë për të akomoduar të gjithë turistët që do të vijnë për arsye të ndeshjes së futbollit në Shkup, SuperCup 2017.

Kjo iniciativë është marrur pas skandalit të madh që u bë nga hotelet e vendit të cilët i rritën çmimet në mënyrë drastike vetëm e vetëm që të përfitojnë nga kjo ngjarje botërore.

Të motivuar nga ky skandal, komuniteti “WeTalkIT”, vendosi t’i tregojë botës që ky qytet mund të jetë edhe një qytet mikpritës mjaft i mirë. Është krijuar edhe një web faqe në internet në të cilën të gjithë të interesuarit mund të rezervojnë krevatin e tyre pa pagesë për evenimentin e rradhës, lojën futbolistike që do të luhet në Shkup më 8 Gusht të këtij viti.

Për rezervime mund ta vizitoni web faqen: supercupskopje.com në të cilën do të njoftoheni më detalisht për mundësitë që ky komunitet i ka krijuar për turistët që do ta vizitojnë Shkupit./Shprehja

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.