AKSIDENT KENI PARË, POR KUR PËRPLASEN KATËR KAMIONË, ME SIGURI JO! (VIDEO)

AKSIDENT KENI PARË, POR KUR PËRPLASEN KATËR KAMIONË, ME SIGURI JO! (VIDEO)

Vendosni një kapse rrobash tek kondicioneri i makinës, ja për çfarë shërben
Shqiptarët bllokojnë aeroportin e Hamburgut me defa duke pritur nusen (VIDEO)
VIDEO | Gruaja muslimane me shami ndërhynë në një rrahje në Angli
Pasi i gëlltiti me një kafshim, pitoni pendohet dhe i “vjell” dy pulat në prezencë të fermerit (Video, +18)

Një aksident i shumëfishtë ka ndodhur në një autostradë të Kinës, ku si pasojë kanë mbetur shumë të lënduar, shkruajnë mediat e huaja, përcjell Telegrafi.

Po sipas medieve të huaja, Tmerri filloi kur një kamion që udhëtonte në korridorin e mesit të autostradës me gjasë humb kontrollin, përpara se të godiste një makinë tjetër dhe të kalonte përmes ndarjes, për të kaluar tek rruga tek e cila vinin veturat në anën e kundërt.

Siç edhe mund të shihet në pamje, kamioni del në anën tjetër të autostradës duke e goditur një kamion tjetër.

Por çfarë bën përshtypje më së shumti është fakti se kamioni i goditur, gjithashtu kalon në rrugën me drejtim të kundërt për të goditur dy kamionët tjerë.

Videoja e përplasjes u publikuar në internet me titullin: “Rreth orës 7 të mëngjesit, ndodhi një aksident trafiku në autostradën Jiangsu Qiyan. Nga aksidenti mbetën shumë të plagosur”.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.