Aksident trafiku në rrugën Kumanovë- Kriva Pallankë, humb jetën 26-vjeçari

Aksident trafiku në rrugën Kumanovë- Kriva Pallankë, humb jetën 26-vjeçari

Ky është komandanti i ri i njësitit maqedonas “Tigrat”
Maqedonia e Kosova më fetaret në rajon. Shqipëria e fundit (HARTA)
Veterani i UÇK-së nga Poroji i dënuar me burgim të përjetshëm me mallëngjim kujton 16 vjetorin e humbjes së vëllait të tij dëshmor i UÇK-së
Arrestohen dy shtetas shqiptarë, trafikojnë 47 pako me drogë përmes Maqedonisë në Greqi

Një person ka humbur jetën në trafiku që ka ndodhur në rrugën Kumanovë- Kriva Pallankë.
D.S i lindur në vitin 1991, ka humbur kontrollin mbi makinën të cilën e ka drejtuar, ‘Opel Corsa’, duke dalë nga rruga.
Si pasoj ai ka marrë lëndime të rënda trupore dhe ka humbur jetën në vendngjarje.
Ekipe të policisë janë ende në teren për të kryer ekspertizë.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.