Aksidenti i dytë më rradhë në Hasanbeg të Shkupit (FOTO)

Ibrahimi nëse zgjedhet kryetar, kush do të bëhet deputet? (FOTO)
Ç’bëri Emiri i Katarit pas grushtit të shtetit dhe pse Erdogan s’e braktis në momente të vështira
Personalitetet e kombit shqiptar që s’po respektohen (VIDEO)
Edhe një tërmet i fortë goditi sonte Ohrin (FOTO)

Sonte, sikure edhe mbrëmë, në lagjen e populluar me shqiptarë, në Hasanbeg kanë ndodhur dy aksidente, njofton shprehja.

Aksidentit të sotëm i kanë shpëtuar ngasësit e veturës, duke mos marrë lëndime trupore; kurse dje kishte pesë të lenduar nga aksidenti./shprehja.com

 

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.