Aksidentohet rëndë familja nga Maqedonia

Aksidentohet rëndë familja nga Maqedonia

Fjalët e Pacollit për Edi Ramën
Balena Blu, rrëfimi tronditës: Mos u gënjeni se ju vret (Video)
Digjet shtëpia në fshatin Tanushë, familjarët kërkojnë ndihmë (FOTO)
“Presim VV të fiton edhe një deputet nga diaspora”

Dy të rritur dhe tre fëmijë, të martën në mëngjes janë aksidentuar rëndë në autostradën lindore pranë Parndorf. Vetura ka dalë nga rruga, ndërsa pesë personat në bord mbetën të plagosur, shkruan televizioni austriak “ORF”.
Grupi hetimor dyshon se drejtuesi i mjetit mund te ketë patur luhatje me tensionin apo një moment pakujdesie nga dremitja, Dy nga fëmijët janë plagosur rëndë dhe janë dërguar në spital me helikopter. Njëri prej tyre ndodhet në mbikqyrje intensive. Fëmija i tretë ndodhet në spitalin Eisenstadt dhe ka përjetuar shok.
Familja nga Maqedonia udhëtonte drejt Belgjikës.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.