Aksioni policor në Kërçovë, ja video ekskluzive (Video)

Aksioni policor në Kërçovë, ja video ekskluzive (Video)

Ky është zëvendësi i Zaevit i lidhur me VMRO-në? (foto)
Ristovska: Asnjë media nuk është nën hetim të PSP-së
Tronditet Tetova: Vdes i riu që bëri aksident pak para Iftarit (FOTO/VIDEO)
Dita e tretë në kërkim të të arratisurve, Gurjevski dhe Boshkovski

Në Kërçovë policia ka ndërmarrë një aksion masiv.

Me këtë rast janë arrestuar disa persona të dyshuar si narkodilerë. Më poshtë mund ta shifni edhe videon me
drogën e konfiskuar.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.