“Aleanca për Shqiptarët do të jetë surprizë në Çair dhe Tetovë”

“Aleanca për Shqiptarët do të jetë surprizë në Çair dhe Tetovë”

Në garazhin e Jankullovskës mbrëmë janë thyer 20 vetura, ja të kujt janë!
Të flesh në Shkup dy netë do të kushtoj 3000 euro, ja arsyeja
Po kalonte doganën greke, shqiptari habit kontrollin me atë që i gjejnë në makinë
VIDEO | Ambasadori rus: Në Maqedoni ka rrezik

Në debatin që u zhvillua në TV 21 Maqedoni, morën pjesë përfaqësues të të gjitha partive shqiptare. Pjesëmarrës i Aleancës për Shqiptarët është Naim Bajami, tashmë kandidati për Qytetin e Shkupit, njofton shprehja.

Në pjesën e debatit ku flitet për qytetin e Tetovës, ai bindshëm theksoi se ‘Aleanca për Shqiptarët do të jetë surprizë e zgjedhjeve lokale në Tetovë dhe Çair”, transmeton shprehja. Kujtojmë se kandidati për qytetin e Shkupit nga radhët e Selës do të jetë Adnan Neziri, ndërsa për Çairin do të kandidon profesori Faruk Avdiu./shprehja.com

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.