Aleanca për Shqiptarët zyrtarizoi kandidaturën për Studeniçanin (FOTO)

Aleanca për Shqiptarët zyrtarizoi kandidaturën për Studeniçanin (FOTO)

Aksident në rrugën drejt Maavrovës, rrokulliset vetura (FOTO)
MPJ shpërblen disa nga pjesëmarrësit në dhunën në Kuvend
Sela ja kur do të vendos për zv/ministrat dhe sekretarët, garë e madhe
Deputeti i BDI-së, konferencë të jashtëzakonshme për ‘homoseksualitetin'(LIVE)

Kuvendi i Degës së Studeniçanit të Shkupit, njëzëri pranoi kandidaturën e Mexhit Imerit për kryetar komune të Studeniçanit, njofton shprehja. Përveç z.Imeri, kuvendi zgjodhi edhe Kujtim Feratin si bartës të listës për këshilltarë./shprehja

 

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.