Ali Ahmeti dhe funksionarë tjerë të BDI-së marrin pjesë në varrimin e kryetarit të Bogovinës

Ali Ahmeti dhe funksionarë tjerë të BDI-së marrin pjesë në varrimin e kryetarit të Bogovinës

Liderët botërore i japin lamtumirë figurën së njohur
Trump zbutet ndaj Merkelit para samitit të G20-s
Tragjedi në Çegran të Tetovës: Vëllau e ther me thikë vëllaun në bark
Partitë bien dakord për ndarjen në eshalonit të dytë dhe tretë

Është përcjellë për në banesën e fundit kryetari i komunës së Bogovinës, Hazbi Idrizi, i cili dje me 6 plumba u qëllua për vdekje.

Shumë qytetarë të Bogovinës kanë prezantuar në varrimin e Idrizit, ndërsa në mesin e tyre edhe lideri i BDI-së Ali Ahmeti dhe funksionarë të tjerë të BDI-së.

Kujtojmë se ngjarja ka ndodhur pas orës 10 të mëngjesit, ndërsa edhe vrasësi ka ndërruar jetë në spital, pasi kishte qëlluar vetveten pas vrasjes. Banorët e Bogovinës thonë se janë të tmerruar nga ngjarja, ndërsa shprehin ngushëllime për familjet e dy të ndjerëve. /SHENJA/

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.