Aplikacioni që mund ta zëvëndësojë Whatsapp-in

Aplikacioni që mund ta zëvëndësojë Whatsapp-in

Aplikacioni ri, “tmerr” për privatësinë e përdoruesve të Facebook-ut
Kjo është risia e fundit e Facebook-ut
A e dini se pse është kjo vrimë e vogël në telefonin tuaj, ja misteri i saj
VIDEO | Prodhuesi i parë i telefonit të mençur mbush 20 vjet në treg

Google lanson programin Allo

Allo është programi të cilin e ka lansuar Google dhe është aplikacion që do të mundësojë shkëmbimin e mesazheve në Android.

Po ashtu përmes Allo do të keni mundësi të bëni plane de të gjeni informacione. ndërkaq do ta ketë edhe ospionin e përgjigjeve të zgjuara i cili prpozon përgjigje në bazë të bisedës që zhvilloni. Dhe natyrisht ky aplikacion ka edhe emoj./21Media

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.