Arrestohen tre kosovarë në Tetovë

Arrestohen tre kosovarë në Tetovë

Promovimi i shtatë librave nga Shtëpia Botuese “Shkupi”
“Betmeni” i protestave, pëson aksident (Foto)
Doli episodi i ri i Stupcave (VIDEO)
Ja sa ishte madhësia e breshërit në Shkup (FOTO)

Të mërkurën mbrëma në mesnatë janë arrestuar tre shtetas të Kosovës për shkak se nuk kanë patyr dokumente të identifikimit dhe nuk kanë patur të rregulluar qëndrimin.

Bëhet fjalë për J.A 20 vjeçar, R.S 23 vjeçar dhe A.S 21 vjeçar.Që të tre kanë qenë të dehur dhe të lënduar ku sipas tyre të njejtat I kanë marrë gjatë një zënke në një lokal në Tetovë.Pas arrestimit dhe mbajtjes ata sot janë dërguar në Njësinë për Kriminalitet ndërkufitar, riatdhesim dhe të huaj, ndërkohë janë marrë masa dhe aktivitetet për zbardhjen e tërë ngjarjes se me cilët persona ata janë rrahur para arrestimit.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.