Arrestohet hajduti që vodhi veturën e një ish deputeti shqiptar, ja emri i tij!

Arrestohet hajduti që vodhi veturën e një ish deputeti shqiptar, ja emri i tij!

Xhaferi i bën të qeshin deputetët në Kuvend: “Mos fleni”… (VIDEO)
Maqedoni, vozitësit të kenë kujdes: Policia e trafikut do t’i shtojë kontrollet
RRETH 10 MIJË OBJEKTE ILEGALE NË ÇAIR, CILA PARTI DO TË KETË NË PLAN-PROGRAM RRËNIMIN E TYRE? (VIDEO)
Nuk do ta besoni se çka bëri Erdogani, kur sheh teksa truprojat e tij rrahin protestuesit në SHBA (VIDEO)

Policia e Shkupit ka ngritur padi penale kundër J.P.(27) nga fshati Gërçec i Shkupit për shkak të vjedhjes së rëndë. Vjedhja është kryer më 22 janar rreth orës 12:20 në rrugën Boris Sarafov, raportojnë mediumet maqedonase.

Vjedhësi pasi ka marrë veturën menjëherë është aksidentuar dhe në afërsi të fshatit Kondovë e ka lënë veturën dhe ka ikur. Shum shpejt J.P. është arrestuar ndërkaq vetura i’u është kthyer pronarit. Mediat e ndryshme raportuan se vetura e vjedhur ka qenë e ish deputetit të PDSH-së, fatmir Etemi.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.