Arrestohet një funksionar i lartë në MPB, ja për kë bëhet fjalë

Arrestohet një funksionar i lartë në MPB, ja për kë bëhet fjalë

Momenti kur hajnat futen në shtëpi dhe terrorizojnë zonjën e shtëpisë, derisa i biri i saj 6-vjeç i luste që ta lënë të qetë (Video)
Djali që nuk do të rritet kurrë (Video+Foto)
Çairi, Tetova, Struga dhe Ohri, të zhytura në borxhe
Një lajm i gëzueshëm për rastet sociale. Ditë të mira po vijnë

Sot pasdite është arrestuar një funksionar i lartë në Ministrinë e Punëve të Brendshme, kanë raportuar për MIA burime nga policia.
Sipas tyre, bëhet fjalë për personin D.S. i cili është arrestuar nën dyshimin për marje të ryshfetit.

Sipas burimit të njëjtë, personi me iniciale D.S. është njeri shumë i afërt i ministrit të brendshëm, Oliver Spasovski, i cili ka mbajtur post edhe në qeverinë teknike.
Ende nuk bëhet e ditur se për çfarë shkaku ai ka pranuar ryshfetin.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.