Arrestohet një komandant nga Kumanova

Arrestohet një komandant nga Kumanova

Analistët: BE-ja mund të sanksionoj Ivanovin dhe Gruesvkin
Lirohet nga burgu prifti i dënuar për përdhunim
Deputeti i BDI-së mbron martesën me të njëjtën gjini
Tregimi i frikshëm i jetës sime! Thirrja e një 12 vjeçari kundër “Balenës blu

Policia e Kumanovës ka ngritur padi penale kundër personit D.T.(57) nga Kumanova, për shkak të ekzistimit të dyshimit të bazuar për vepër penale “keqpërdorim të detyrës zyrtare”, shkruan Gazeta Lajm.

Ai, si komandant i Stacionit të Policisë Pyjore në Kumanovë, nuk e ka dorëzuar në gjykatë kompetente një kërkesë për ngritjen e procedurës kundërvajtës, respektivisht e ka prolonguar në arkivin e Stacionit të Policisë Pyjore-Kumanovë, duke e dëmtuar buxhetin shtetëror për 4,000 euro.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.