Arsimtari përdhunon nxënësen e shkollës, zbardhet emri dhe fotografia e tij!

Arsimtari përdhunon nxënësen e shkollës, zbardhet emri dhe fotografia e tij!

Në sa vende mund të udhëtohet me pasaportë të Maqedonisë?
Shikoni se si rrëfehet 17 vjeçari nga Kumanova që vazhdon të luaj “Balenën Blue”?!(VIDEO)
Zaev nesër shpallë kandidatët për kryetar komune, ja në cilat komuna shqiptare do të garojë
Shiu shkakton lum te Çairçania në Shkup (Video)

Një skandal i ri pedofile po e dridh Maqedoninë. Skandali ka ndodhur në shkollën fillore “Shen Kliment Ohridski” në Ohër, ku arsimtari i historisë dyshohet se e ka përdhunuar një nxënëse të shkollës.

Siç informon OhridSkaj, rasti ka ndodhur dje 27 mars, kur arsimtari Kosta L. ka thirrë në kabinetin e tij një nxënëse ndaj të cilës ka ushtruar akte të turpshme, duke e kapur për trupi dhe duke e puthur me zor.

Sipas OhridSkaj gjatë ditës së djeshme për rastin është njoftuar Inspektorati Arsimor dhe Qendra Sociale në Ohër. Ata kanë zhvilluar bisedë me vajzën e mitur dhe me arsimtarin.

Ajo që habit është fakti se për rastin nuk është njoftuar policia.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.