Author: faton

1 2 3 4 5 97 30 / 968 POSTS
Për shkak të ndotjes së ambientit, Kryetari i Shkupit ka vendosur nga ...
“Nesër Bilall Kasami do të mban konferencë për media, në lidhje me gji...
Rreth orës 9:30 te mëngjesit te sotëm një grup personash ne mesin e te...
Këngëtarj Rita Ora vitin e 2018 e nisi me një foto nudo. Dhe kjo dë...
Reperi nga Shqipëria, Stresi i është rikthyer edhe një herë lidhjes së...
Mesut Ozil mund të transferohet në Serie A. Turku ka vendosur të la...
Manchester City nuk dorëzohet për Alexis Sanchez. Pep Guardiola iu ...
Leo, 9 vjeçari nga Shqipëria i cili nuk mund të ec, ditë më parë në em...
1 2 3 4 5 97 30 / 968 POSTS