Author: faton

1 85 86 87 88 89 97 870 / 968 POSTS
Cristiano Ronaldo nuk do të jetë në finalen e Kupës së Konfederatave m...
David Zaikin është njeriu që ka tërhequr vëmendjen e “Politico”-s, der...
Zgjedhjet për Parlamentin e ri kanë ofruar surpriza, por edhe rezultat...
Një person ka mbetur i plagosur pasi është qëlluar me armë zjarri në s...
Politika e Jashtme e Serbisë dhe presidenti Aleksandar Vuçiq në gjasht...
Autoritetet kanë marrë sonte një kërcënim për një bombë të mundshme në...
Avokati Tomë Gashi deklaroi se pas një jave Gjykata Speciale do t’i fi...
Pas një postimi në Facebook, komentusiet kanë vërshuar duke u tall me ...
1 85 86 87 88 89 97 870 / 968 POSTS