Bach premtoi ndihmë për zgjidhjen e problemit të mospajisjes me viza të sportistëve tanë

Mbahet gara më e madhe e notit në Kosovë
Kampioni i botës në not, jep lajmin e hidhur
Çmenduria e shqiptarit, traktorët i çon përpjetë, plus…
Njeriu më i fortë në Kosovë me plot fëmijë


Bach premtoi ndihmë për zgjidhjen e problemit të mospajisjes me viza të sportistëve tanë
Presidenti i Komitetit Olimpik të Kosovës, Besim Hasani, ka zhvilluar takime të shumta në Bruksel të Belgjikës, ku ishte i pranishëm në Mbrëmjen e pestë Evropiane të Sportit, të organizuar nga Komiteti Olimpik Evropian dhe zyra e Bashkimit Evropian. Të pranishëm ishin personalitetet më të larta të Komitetit Olimpik Evropian (KOE), kurse mysafir nderi ishte presidenti i Komitetit Olimpik Ndërkombëtar, Thomas Bach. Hasani shfrytëzoi rastin për të zhvilluar takim me të parin e KON-it. “Gjatë takimit, përveç……
Source: botasot

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.