“Bajram Party”, Aksion policor në Bogovinë të Tetovës

“Bajram Party”, Aksion policor në Bogovinë të Tetovës

Sali dhe Rexhepi: S’ka pasur tensione në degën e Lëvizjes BESA-Çair, portalet po marrin mësimet nga shejtani
Ja sa ka kushtuar shkarkimi i Zvërlevskit
Trump Jr.: Babai nuk dinte asgjë për takimin me avokaten ruse
VIDEO | Tetovarët: Jemi djegur njëherë më 2001-n, për së dyti herë nuk ka shansa”

Pasmesnate policia e Tetovës ka kryer kontroll në klubin e natës “BACI” në Bogovinë të Tetovës.

Nga policia e Tetovës mësojmë se 9 vajza nga Shqipëria dhe Maqedonia kanë qenë të punësuara në mënyrë të paligjshme si këngëtare dhe valltare. Pas arestimit janë dërguar në stacionin policor të Tetovës, dhe sot do të përcillet në Departamentin e krimit ndër-kufitar, për të huaj për procedurë të mëtutjeshme, në të cilat ata do të përcaktojnë të gjitha detajet rreth qëndrimit dhe të punës së tyre në këtë zonë.

Poashtu është arrestuar edhe pronari i kafeterisë N.SH (33) dhe një person nga Shqipëria./Shqipmedia

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.