Bebja i vdiq në krahët e saj, fjalët e gruas do t’ju prekin

Bebja i vdiq në krahët e saj, fjalët e gruas do t’ju prekin

Kujdes nëse djersitni natën, këto janë sëmundjet nga të cilat mund të vuani
7 mënyrat për të harruar një lidhje dashurie
A ndikon martesa në shtimin e kilogramëve? Ky hulumtim do t’i befasojë edhe femrat, edhe meshkujt
Ende s’e keni parë më të bukurën – Kjo është Greta Dreshaj, maturantja më e bukur në trojet shqiptare (Foto)

 Një histori prekëse vjen së fundmi, ku një nënë rrëfen vdekjen e bebes së saj, teksa flinte me të.

Jemma Roberts nga Anglia tregon se e vogla e saj, vdiq nga një sindromë.

Ajo ka rrëfyer, se vajza i erdhi në jetë pas 5 djemëve, dhe pas kësaj ajo ndihej e kompletuar. Por, kjo nuk zgjati shumë, pasi vazja, Sydney-Mae vdiq. Jemma rrëfen se ajo flinte me mua, dhe e kontrollonte shpesh gjatë kohës që flinte.

Por, atë dite u zgjova në 7 am si e cmendur, pasi kisha harruar t’a ushqeja në orën 4 am. , raporton TheSun.Uk.

Më tej, ajo tregon se e ka dërguar vajzën në spital, por që ishte e kotë. E përlotur, ajo shprehet se nuk u kujdes për foshnjën e saj,e lash pas dore.
‘’Si po flija pranë saj, duke mos e ditur se ajo po vdiste? – ka thënë ajo.
Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.