Bejta pranon humbjen dhe i uron fitoren Arben Taravarit

Bejta pranon humbjen dhe i uron fitoren Arben Taravarit

Ivanov për Ilinden falë vrasës, vjedhës dhe mashtrues, ja numri gjithsej
Manoillovski i dërgon letër BDI-së dhe Ali Ahmetit. (LETRA)
Zeka: Një ministër i Kosovës ia ka blerë dashnores një dhuratë të 8,000 eurove
Aksident tragjik në Zhelinë, dyshohet për të vdekur

Pas shpalljes së rezultateve në komunën e Gostivarit kandidati për kryetar nga rradhët e BDI, Nevzat Bejta në një fjalim për simpatizantët e BDI i ka uruar fitoren kandidatit të Aleancës për Shqiptarët dhe kryetarit të ardhshëm të komunës së Gostivarit Arben Taravarit, shkruan InfoShqip.com

Në fjalimin e tij ndër tjerash Bejta ka thënë: “Demokracia është gjëja më e mirë, nuk arritem te korim fitore.

Ne i urojmë kundërkandidatit nga partia tjetër për fitoren, është pjesë e demokracisë, do të vazhdojmë me aktivitetet tona politike, kemi bërë shumë punë në të mirën e qytetit të Gostivarit dhe do ngelin si vepra dhe në kujtesë të qytetareve të Gostivarit” përfundon Bejta. /InfoShqip.com

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.