“Besa mban konferenca tallava”

“Besa mban konferenca tallava”

Pamjet e vrasjes / Baba i tre fëmijëve u vra duke lëvizur me biçikletë
Me kë ishte i shoqëruar Lazim Destani sonte (FOTO)
“The Sun” publikon pamjet nga momenti i shpërthimit të zjarrit në Grenfell Tower të Londrës (Foto)
LR-PDSH ja me cilët kandidatë po kalkulon për komunën e Tetovës?!

Diplomati Arsim Zekolli ka goditur ashpër Lëvizjen BESA për qëndrimet e saj të fundit politike.

“Nese punet nuk kryhen neper hotele, as kerkesat e vonuara e ster-vonuara per “Monstren” nuk kryhen me pres konferenca sa per sy e faqe. Dhe dy dite para se te skadon afati i Katices e Fatimes. Besa kishte boll raste ne Kuvend e ne takime me Zaev dhe Bejli te ngrite ceshtjen. Me pres konferenca tallava nuk kamuflohet dot papergjegjesia dhe tinzaria populliste.”, ka theksuar analisti dhe diplomati Zekolli. Ky reagim i tij vjen pasi që BESA nuk shkoi në takimin e liderëve të partive shqiptare, por edhe pas agjendës së sotme të kësaj partie me takime me diplomat e me press – konferenca./lajmpress

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.