Bie nga funksioni You Tube…në disa lokacione

Bie nga funksioni You Tube…në disa lokacione

Këto janë aplikacionet më të sigurta për mesazhe dhe biseda sekrete
Snapchat “thyen” bursën e Wall Street me debutin e tij
JA CILI ËSHTË APLIKACIONI I VETËM QË KA TRUMP NË IPHONIN E TIJ
FOTO | Mësohet data e lansimit të Galaxy S8 dhe çmimi i tij

You Tube duket se është thyer – por vetëm për disa njerëz.

Shumë veta kanë raportuar se nuk mund të kyçen në faqe dhe se nuk mund të shikojnë video. Por për disa të tjerë faqja ka funksionuar krejtësisht normalisht, shkruan Independent, transmeton Klan Kosova.

Nuk është e qartë se pse janë shkaktuar telashet dhe se nëse faqja punon ose jo.

Nëse është paraqitur problemi, atëherë me të përballen të gjithë, apo ka zona specifike ku nuk mund të funksionojnë serverët.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.