Biznesmeni shqiptar, supervetura e tij dhe modelja e njohur – pjesë e klipit të muzikantit anglez të xhiruar në bregdetin shqiptar (Foto/Video)

Biznesmeni shqiptar, supervetura e tij dhe modelja e njohur – pjesë e klipit të muzikantit anglez të xhiruar në bregdetin shqiptar (Foto/Video)

VIDEO | Van Damme në rolin e shqiptarit, kërkon të marrë hak kundër serbëve
Mihrija provokon me 50 vitet e saj (Foto)
Zjarri në Tetovë, 3 ditë zie dhe 2 milionë denarë për familjen Zilbehari
Xhesika largohet nga Kosova, poston foto të nxehtë nga…

Videoklipi i këngës “Mama” pritet që të arrijë tre milionë shikime në YouTube, vetëm dy ditë pas publikimit në faqen e shpërndarjes së videove.

E veçanta e këtij projekti të Jonas Blue në bashkëpunim me William Singe, është se xhirimet janë bërë në bregdetin e bukur shqiptar dhe në këtë mënyrë i bëhet një reklamë e mirë Shqipërisë.

Fatmir Hysenbelliu pjesë e klipit të Jonas Blue (YouTube/Vevo)

Pjesë e kësaj videoje muzikore është edhe biznesmeni shqiptar, Fatmir Hysenbelliu, i cili është njeriu i momentit në faqet rozë.

Pos skenave ku shfaqet 25-vjeçari, aty nuk mungon edhe supervetura e tij.

Supervetura e Fatmir Hysenbelliut në klipin e Jonas Blue (YouTube/Vevo)

Së fundmi, ai është bërë temë e thashethemeve për një lidhje eventuale me aktoren e famshme, Pamela Anderson.

Oriola Marashi pjesë e klipit (YouTube/Vevo/Instagram)

Njëherësh, në videon muzikore të kësaj kënge është e pranishme edhe modelja Oriola Marashi. /Telegrafi/

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.