Blerim Bexheti feston fitoren

Blerim Bexheti feston fitoren

Moti sot dhe nesër
Takimi Rama-Zaev: “Premtimet shqiptarët e Maqedonisë, të bëhen vepra”
Rezultatet preliminari të KQZ-së, nga 71 për qind e vendvotimeve (Foto)
Për çka, Kuvendi do t’i mbajë dy seancat

Blerim Bexheti ka fituar Komunën e Sarajit kundrejt Bashkim Bakiut. Ai ka shpallur fitoren e tij para qytetarëve duke faleminderuar për votat e dhëna. Por aty derisa Bexheti mbante fjalimin u dëgjoheshin të shtëna të shumta nga simpatizantët.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.