Burri godet me grusht në kokë foshnjën 8-muajshe që po e mbante dorë njerku, kamerat e sigurisë filmojnë momentin (Video, +18)

Burri godet me grusht në kokë foshnjën 8-muajshe që po e mbante dorë njerku, kamerat e sigurisë filmojnë momentin (Video, +18)

Kjo pasaportë është aq e rrallë sa që vetëm tri të tilla ekzistojnë në botë
Rreziku i AKTIVIZIMIT të klimës pas ndezjes së motorit
Nipi mysliman, gjyshja kalotike: ja si jetojnë të lumtur (FOTO)
Njerëzit në mënyrë masive po bëjnë selfie me kufoma nëpër varreza: Trendi morbid që po përhapet në internet, kurse imazhet janë të tmerrshme (Video)

Një moment rrëqethës është filmuar nga kamerat e sigurisë brenda një marketi, ku një foshnje është goditur me grusht në kokë nga një burrë i cili tentoi ta godasë njerkun e foshnjës.

Foshnja 8-muajshe është goditur befasisht me grusht në kokë, por ai grusht ishte i dedikuar për njerkun që po e mbante në dorë, transmeton Telegrafi.
Pamjet e filmuara nga kamerat e sigurisë të publikuara nga pronari i marketit, shfaqin momentin kur pas një mosmarrëveshje mes njerkut dhe një burri, eskalon situata dhe fillon rrahja e papritur.

Pas këtij veprimi njerku i foshnjës largohet për disa momente për ta larguar foshnjën, dhe u rikthye për të vazhduar rrahjen, por sërish doli humbës pasi sulmuesi vazhdonte ta godiste.

Edhe pse nëpunësi i marketit në qytetin Palmira afër qytetit Mendoza në vijën kufitare Argjentinë-Kili, u mundua të ndajë dyshen ata vazhduan të shkëmbejnë grushta.

Mediat lokale raportojnë se si pasojë e këtij sulmi foshnjës i është thyer nofulla, por njerku i tij ka përgënjeshtruar lajmin duke thënë se nuk është lënduar rëndë.

Ndërkaq, sulmuesi i identifikuar nga policia si Gustavo Mesa, tani është duke u hetuar, ndërsa nëna e vogëlushit ka ngritur padi kundër tij.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.