Burri vret gruan në Kumanovë

Burri vret gruan në Kumanovë

Pamje të reja, ja si ndodhi përleshja në Shkup në mes të ditës (Video)
Kur pritet të mbarojnë negociatat? Ja deklarata e Zaevit
Maqedonasi ka rrahur shqiptarin në Kumanovë
NATO: Jemi të gatshëm t’i kundërpërgjigjemi Rusisë

Një vrasje e rëndë ka ndodhur sot në lagjen afër Xhamisë së qytetit të Kumanovës, njofton agjencia e lajmeve INA.

Agjencia e lajmeve INA mëson se një person e ka vrarë bashkëshorten e tij për motive të cilat akoman nuk janë zbardhur nga organet e policisë.

Policia ka kryer ekspertizën duke bllokuar rrugën ku ndodhi ky akt makabër. Ministria e Punëve të Brendshme deklaroi se do të dal me detaje dhe hollësi lidhur më këtë rastë të rëndë, që ka tronditur kumanovarët. (INA)

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.