Calhanoglu: Kur e pashë Qabenë s’munda t’i përmbaja lotët

Calhanoglu: Kur e pashë Qabenë s’munda t’i përmbaja lotët

Qumështi i gjirit, një ilaç i mrekullueshëm kundër kancerit
Kjo BMW e vitit 1993 është nxjerrë në shitje për 130 mijë dollarë, shkaku i ngjyrës (Foto)
Truku që ka ngazëllyer Internetin: Si mund të punojë teledirigjuesi nga largësia pa bateri (Video)
10 fakte që ndoshta nuk i keni ditur për muajin e Ramazanit

Hakan Calhanoglu, ish lojtarë i Bayer Leverkusenit tani i Milanit e ka shfrytëzuar pushimin dimërorë për të vizituar Qabenë në Mekë.
Njëri nga lojtarët më të njohur në Gjermani dhe Evropë ka mbetur i fascinuar me vizitën e vendeve të shenjta, ndërsa emocionet dhe ndjenjat e tij i ka ndarë edhe në Instagram.

“Shpresoj që të gjithë juve t’ju mundësohet ta vizitoni Qabenë. Dua që të gjithë ju t’i përjetoni ndjenjat që përjetova unë. Kur e pashë Qabenë nuk mund t’i përmbaja lotët, shkruan Calhanoglu.

Lojtari turk para disa javësh mahniti publikun kur u gjuajt me një kafshatë buke, ndërsa ai mori kafshatën e bukës e puthi dhe e largoi nga stadiumi.

(Islampress)

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.