Category: BLUE

1 2 3 15 10 / 142 POSTS
Si çdo sezon tjetër edhe në sezonin e ri seriali “O sa mirë” ka parala...
Tashmë ish-deputetja e Kuvendit të Kosovës, Duda Balje, vazhdimisht ës...
Fjolla Morina njihet si këngëtare që shpesh publikon poza provokuese n...
Sinan Hoxha dhe Andrra Destani janë çifti më i përfolur në mediat rozë...
Me vite te tëra argëton gjenerata të shumtë me këngët e saja.Bëhet...
1 2 3 15 10 / 142 POSTS