Category: BLUE

1 2 3 4 15 20 / 150 POSTS
Si çdo sezon tjetër edhe në sezonin e ri seriali “O sa mirë” ka parala...
Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Adelina Ismaili ka publikuar kë...
Tashmë ish-deputetja e Kuvendit të Kosovës, Duda Balje, vazhdimisht ës...
Fjolla Morina njihet si këngëtare që shpesh publikon poza provokuese n...
Sinan Hoxha dhe Andrra Destani janë çifti më i përfolur në mediat rozë...
Me vite te tëra argëton gjenerata të shumtë me këngët e saja. Bëhet...
Cristiano Ronaldo sot u raportuar se mund të përfundojë prapa grilave ...
1 2 3 4 15 20 / 150 POSTS