Category: Sporti

1 2 3 12 10 / 112 POSTS
Mesut Ozil mund të transferohet në Serie A. Turku ka vendosur të la...
Manchester City nuk dorëzohet për Alexis Sanchez. Pep Guardiola iu ...
Viteve të fundit, investimet në infrastrukturën e sportit po rriten in...
Triumfuan në finale, por për pak për tifozët e tyre kjo ndeshje mund t...
Shkëndija startoi fazën përgatitore të dimërit, ndërsa në grumbullimin...
Skënderbeu shumë shpejt do të ketë një stadium totalisht të ri që do t...
Pas ndërtimit të stadiumi në Elbasan, Shkodër dhe Tiranë, pritet ndërt...
Në kuadër të javës së 10-të të Ligës së Parë në Maqedoni, në ora XXX f...
1 2 3 12 10 / 112 POSTS