Celulari bie nga avioni, filmon gjithë rrugën deri sa bie në tokë dhe gjendet nga dikush (video)

Celulari bie nga avioni, filmon gjithë rrugën deri sa bie në tokë dhe gjendet nga dikush (video)

Ia kanë hedhur dhinë në kafaz tigrit për ta ngrënë: Askush nuk mund të besojë se çfarë ka ndodhur! (Video)
Radio Evropa e Lirë pyet myslimanët
Mbikalimi i gjatë afro 600 metra u rrëzua shpejtë nga 200 ekskavatorë (Video)
Qumështi i gjirit, një ilaç i mrekullueshëm kundër kancerit

Një celular i mbijetoi rënies nga aeroplani dhe madje regjistroi të gjithë këtë eksperiencë.

Blake Henderson, një burrë amerikan, po regjistronte me një Samsung nga dritarja e një aeroplani të vogël, kur papritur celulari i shpëtoi nga dora dhe nisi rënien në tokë.

Pas disa sekondash, “smartphone” bie në tokë, ndërkohë që pamjet që kap gjatë kësaj kohe alternohen mes blusë së qiellit dhe të gjelbrës së tokës.

Videoja e postuar në Youtube ka shkaktuar debate të shumta mes komentuesve, shumica e të cilëve thonë se bëhet fjalë për një video që është bërë virale për të shitur celularë. /tesheshi.com/

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.