Çfarë thotë Jeta Xhara për Ziadin Selën (FOTO)

Çfarë thotë Jeta Xhara për Ziadin Selën (FOTO)

Arrestohet kosovarja e cila me pasaportën e dikujt tjetër ka tentuar të largohet nga Maqedonia
Më 11 mars Sela rikandidohet për kreun e ASH, ja emrat e nënkryetarëve të partisë
Elvis Naçi fjalë të mëdha për Benjamin nga Tetova
Tronditet Shupi, 26 vjeçari bën vetëvrasje në orët e mëngjesit, ja në cilin fshat!

Gazetarja e mirënjohur nga Kosova, Jeta Xharra e ka vizituar në Strugë liderin e LR-PDSH-së, Ziadin Selën, ku edhe ka xhiruar me ekipin e saj edhe intervistë e cila do të transmetohet nesër, njofton Tetovasot.

Ajo në rrjetin e saj socil të fb ka shkruar se, kemi ardhur në Strugë të realizojmë intervistë me deputetin e pambrapsur shqiptar, Ziadin Sela, dhe për të parë sa është përnime njeri më i fortë se guri, dhe se për këtë ajo thotë se është e bindur.

“Qe qëtu me ekipin xhirues në Strugë pas intervistës me Zijadin Selën, deputetin e pambrapsur shqiptar, për me kqyr a osht përnime njeri ma i fortë se guri, qysh thojnë! Qato e keni të sigurtë! E për mi marrë vesh të tjerat që na i tha, ndiqeni Emisioni Jeta në Kosovë nesër në ora 21:00”, shkruan Jeta Xharra.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.