Çifti i famshëm ndahet pas 16 vjetësh lidhje

Çifti i famshëm ndahet pas 16 vjetësh lidhje

Sonte doli episodi i ri i Stupcave (VIDEO)
VIDEO | Gara mes veturës dhe aeroplanit për akrobacione
Indi, mbi 50 mijë njerëz në një seancë joge (FOTO)
Studim: Miliona fëmijë po vdesin pasi nuk po u mësohet noti në shkolla

Helen Hunt dhe partneri i saj Matthew Carnahan janë ndarë pas gjashtëmbëdhjetë vjetësh së bashku.

“Ajo është ndarë me Matthew para disa muaj. Ata kishin një marrëdhënie të fortë dhe shumë të kundërt gjatë viteve. Ata qëndruan së bashku për shkak të vajzës së tyre”, tha një burim për E! News, transmeton Klan Kosova.

“Ata janë ndarë edhe më parë, por këtë herë duket të jetë ndryshe”.

Çifti ka një vajzë së bashku, 13-vjeçaren Makena Lei.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.