Cili lider i Kosovës ishte në Shkup

Cili lider i Kosovës ishte në Shkup

Harrojnë mikrofonat ndezur, shokohet bota me bisedën mes Putinit dhe Zemanit (Video)
Dramë në Tetovë: Pronari i lokalit rrah këngëtaren shqiptare dhe burrin e saj
Adoleshentja përjashtohet nga shkolla për shkak të një bluze, arsyeja është thjesht bizare (Foto)
Tentoi ta vret ariun me shigjetë, por e pësoi vetë (Video)

Siç shihet nga fotografia e siguruar, në Shkup ishte prezent lideri më i votuar në zgjedhjet e fundit të mbajtura në Shkup, Albin Kurti, njofton shprehja.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.