Çitaku vizitoi ekipin e Kosovës në garën e robotikës, FIRST Global Challenge

Lëndohet rëndë reprezentuesi i Kosovës
PINGPONG Kosova merr pjesë ne Kampionatin Ballkanik rinj
Kosova në ngjarjen e madhe të pingpongut
Telegram ngushëllimi i ministrit Kujtim Shala me rastin e vdekjes së ish-futbollistit të Lirisë, Agim Maloku


Çitaku vizitoi ekipin e Kosovës në garën e robotikës, FIRST Global Challenge
Ambasadorja në detyrë e Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Vlora Çitaku ka vizituar ekipin e Kosovës në garën më të madhe ndërkombëtare në fushën e robotikës, FIRST Global Challenge, që po mbahet në SHBA.

Me këtë rast, Çitaku ka thënë se ndjehet krenare që të rinjtë kosovarë po e përfaqësojnë vendin në mesin e shumë shteteve të tjera të botës.

“Pata kënaqësinë që takova ekipin e mrekullueshëm dhe entuziast të……
Source: botasot

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.