Çmendet klienti italian, dhunon prostitutën shqiptare

Çmendet klienti italian, dhunon prostitutën shqiptare

Fatime Fetai: I kam dëgjuar politikanët tanë se si sillen pasi të marrin dy sekretaresha të bukura në kabinet! (Video)
VIDEO | Axha e vrau nipin për një copë oborri
Tragjike në Austri, shqiptari nga Kosova vret gruan në prani të fëmijëve
Pollozhani: Në Strugë po ndodh një krim, nipi im 7 vjeçar natën kaloi në spital

Nuk është aspak i panjohur fakti se një numër i konsideruar i vajzave shqiptare përfundojnë prostituta në Itali.Por një 25 vjeçare nga Shqipëria e ka pësuar keq pasi klienti italian e ka dhunuar barbarisht mbrëmjen e djeshme.

Sipas medieve fqinje, klienti dhe e reja kanë vendosur të takohen pas bisedës në Internet por që pas aktit, italiani ka humbur kontrollin.Kjo pasi ai e ka konsideruar shumë të lartë çmimin që kishte kërkuar prostituta, prandaj ka nisur ta qëllojë me grushte dhe shkelma.
Fatmirësisht vajza ka mundur t’i shpëtojë nga duart klientit dhe është larguar, ku dhe më pas e kanë ndihmuar kalimtarë të rastësishëm.

Nga hetimet e policisë, rezulton se skena e dhunës ndaj shqiptares ka ndodhur në prani edhe të dy meshkujve të tjerë.

Vajza ndërkohë ndodhet në spital, pas dëshmive të marra, ndërkohë që klienti po ndiqet penalisht.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.