Dasmat e famshme të 2017-tës

Dasmat e famshme të 2017-tës

Momenti “simpatik” i çiftit Veseli, në qendrën e votimit kuptuan se harruan letërnjoftimet (video)
Arrestohen dy të dyshuar për sulmet ndaj muzeut të Alfabetit
Nesër fillon faza e verdhë e temperaturave në Maqedoni
U ulet meshkujve në prehër për t’i testuar, reagimi i të fundit është më i “veçanti” nga të gjithë (Video)

Dasmat janë një biznes i madh, aq më tepër kur bëhet fjalë për martesat e njerëzve të famshëm.

Që nga yjet e televizionit tek modelet, apo dhe dasma mbretërore. Shihni fotogalerinë!

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.