Dëbora izolon fshatrat Malinë, Brezë e Tanushë

Dëbora izolon fshatrat Malinë, Brezë e Tanushë

Acarohen raportet ndërmjet Ahmetit dhe Selës
Menduh Thaçi dhe deputeti Dauti në piknik, aktivistët të demotivuar
Vrasja e vëllezërve, rasti i dytë në familjen Berisha?
Çfarë po ndodh me KQZ’në, ndalet numërimi i votave online

Qendra për menaxhim me kriza në Bashkinë e Shkupit bën të ditur se për shkak të rreshjeve të shumta, është bllokuar rruga që çon në fshatrat Malinë, Brezë dhe Tanushë, përcjell Telegrafi Maqedoni.

Ekipet do të dërgohen në terren, ndërsa raportohet se furnizimi me energji elektrike nuk është ndërprerë.
Është bërë e zakonshme që sa herë që ka të reshura të dendura të dëborës, këto fshatra izolohen./Telegrafi/

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.