Detaje për vrasjen në Dizhon të Çairit

Detaje për vrasjen në Dizhon të Çairit

U përgjakën Sela, Zaevi dhe tjerët, 4 muaj kaluan, pse spo dihen organizatorët
Vdesin dy shqiptarë në një aksident në Itali(FOTO)
Edi Rama surprizon vogëlushin me aftësi të kufizuar live në TV (VIDEO)
Studenti largohet nga ceremonia e diplomimit, tha se po diplomojnë për të punuar si kamerier (Foto)

Sonte në Dizhon një grua është therë për vdekje me thikë, njofton Portalb.mk.

Sipas burimeve policore të Portalb.mk, sonte rreth orës 23:00 në rrugën Dizhonska të Çairit ka ardhur Zh.K. (1976) nga Tetova dhe e ka sulmuar M.Sh. (1984) me sëpatë. Pastaj, M.SH. me thikë e ka therr në pjesën e stomakut ZH.K., e cila është dërguar me Ndihmë të Shpejtë në Qendrën Urgjente, megjithatë ZH.K. nuk ka arritur t’u mbijetojë plagëve. Ekipet e MPB-së dhe Prokurorisë po e hetojnë rastin.

Ende nuk dihen motivet e vrasjes. Sipas burimeve të Portalb.mk, e ndjera dhe i dyshuari për vrasje kanë qenë familjarë.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.