Dhurata Dora e dashuruar? Ja foto që ngre dyshime

Dhurata Dora e dashuruar? Ja foto që ngre dyshime

FOTO | E bukura Leonora Jakupi si gjithmonë shkëlqen
E bukura ‘Xhesika’, mishërim i rolit të saj në skenat e episodit të ri (Foto/Video)
|VIDEO| Befason aktori i famshëm Morgan Freeman: “Melodia më e bukur në botë është Ezani”
Divorci që kushton 300 milionë $

Ka kohë që kur këngëtarja e njohur, Dhurata Dora, ka hyrë në listën e këngëtareve beqare duke lënë pas vetes një lidhje dashurie e cila zgjati jo pak.

E që nga ajo kohë, jeta private e Dhuratës doli në plan të dytë duke u fokusuar e tërë vëmendja e publikut tek profesioni i saj.

Por, duket se më në fund ka lëvizje edhe në këtë drejtim. Kështu të paktën na shtyen të mendojmë fotografia e saj e fundit e cila siç duket po paralajmëron diçka.

dora-1_1488584106-644322

Ajo siç duket ka bërë progres në këtë drejtim por deri më tani nuk ka asgjë zyrtare dhe duhet t’ia lëmë kohë ta zbardhë të vërtetën. /Prive

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.