Duda Balje duket bukur edhe me shami (Foto)

Duda Balje duket bukur edhe me shami (Foto)

Bebe Rexha më patriote se kurrë, me shqiponjën në mes të Parisit (Foto)
Angelina Jolie ka zbuluar se nga cila sëmundje vuan – ja si merret kjo sëmundje, si shërohet dhe cilat janë simptomat
Kjo është domethënia e veçantë e tatuazheve të VIP-ave shqiptarë (Foto)
‘Xhesika’ publikon video nga ndërhyrja estetike në fytyrë (Video)

Tashmë ish-deputetja e Kuvendit të Kosovës, Duda Balje, vazhdimisht është përfolur për dukjen e saj.

Ndërkaq, me të filluar muaji i shenjtë i Ramazanit, ajo ka vendosur të publikojë një fotografi, në të cilën shfaqet e mbuluar.

Duda Balje e mbuluar (Facebook/Instagram)

Edhe me shami në kokë, Duda Balje duket bukur.

Ndryshe, ajo është deklaruar po ashtu se do ta agjërojë Ramazanin. /Telegrafi/

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.