E bujshme/ Pamela Anderson kapet duke dalë nga hoteli me djalin e biznesmenit shqiptar (FOTO)

E bujshme/ Pamela Anderson kapet duke dalë nga hoteli me djalin e biznesmenit shqiptar (FOTO)

FOTO | Këngëtarja shqiptare “pëlqen” aktorin turk
E bukura ‘Xhesika’, mishërim i rolit të saj në skenat e episodit të ri (Foto/Video)
Rivaliteti mes themeluesve të kompanive italiane: Banderas në rolin e Lamborghinit, Baldwin në rolin e Ferrarit
Një çmenduri, mësoni çmimin marramendës të këmishave të Getit (FOTO LAJM)

Kohët e fundit në media qarkullon lajmi se, Fatmir Hysenbelliu ka nisur një lidhje me aktoren dhe modelen amerikane, Pamela Anderson.

Por duket që, thashethemet për një lidhje mes tyre e kanë një përgjigje. “Newsbomb.al” ka publikuar disa foto, ku shihet Pamela së bashku me Fatmirin teksa dalin nga një hotel luksoz në Miami.

Pavarësisht se nuk ka ende një konfirmim për këtë romancë nga ana e dyshes, një gjë është e sigurt, ata po shijojnë pafund shoqërinë e njëri-tjetrit.

Megjithatë mediat e huaja nuk e komentojnë daljen e tyre nga hoteli, pikësynimi i tyre është vetëm Pamela Anderson, ndërsa Fatmiri ndoshta nuk është ai çfarë ato po kërkojnë.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.