E godasin me thikë, në gjendje të rëndë tifozi

E godasin me thikë, në gjendje të rëndë tifozi

Luiza Gega braktis botërorin e atletikës për shkak të lëndimit
Himni serb nuk dëgjohet në Kroaci. Kroatët fërshëllejnë himnin serb duke brohoritur “Vukovar, Vukovar” (VIDEO)
“900 mijë euro ose Schumacher do të vdesë!”
Mbahet gara më e madhe e notit në Kosovë

Një tifoz i Atleticos së Madridit është qëlluar me thikë, para fillimit të ndeshjes ndaj Sevillas, jashtë stadiumit “Ëanda Metropolitano”.

Tifozi 22-vjeçar është shtruar në spital, ku ndodhet në gjendje të rënë për jetën, nga plagët e marra në krah dhe në këmbë.

Policia po punon akoma për të zbardhur këtë incident mes dy tifozërive, dhe ende nuk ka ndonjë të arrestuar

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.