E godasin me thikë, në gjendje të rëndë tifozi

E godasin me thikë, në gjendje të rëndë tifozi

Tifozët e Unitedit i ofrojnë Ibrahimovicit gruan për të qëndruar në klub, e pabesushme ajo çfarë bën Ibrahimoviç (Foto/Video)
Dy rekorde botërore në Hungari
Në radhë spektakli në Ferizaj
Faruk Domi i pikëlluar që humbi shokun: Lamtumirë kampion

Një tifoz i Atleticos së Madridit është qëlluar me thikë, para fillimit të ndeshjes ndaj Sevillas, jashtë stadiumit “Ëanda Metropolitano”.

Tifozi 22-vjeçar është shtruar në spital, ku ndodhet në gjendje të rënë për jetën, nga plagët e marra në krah dhe në këmbë.

Policia po punon akoma për të zbardhur këtë incident mes dy tifozërive, dhe ende nuk ka ndonjë të arrestuar

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.